Veziri Holding tarım, üretim ve ticari şirketlerden oluşmaktadır.  Bu şirketler uluslararası düzeyde faaliyet göstermekte ve tahıl, bitkisel yağlar, kuru yemişler, baklagiller ve hayvan ve balık yeminin temini, üretimi ve satışından oluşan kapsamlı bir zincirin halkalarını oluşturmaktadır.

Veziri Holding’in gayesi tahıl alanında en prestijli uluslararası şirketlerden birine dönüşmektir . Veziri Holding’in şirketleri sürekli olarak piyasa ve rakiplerini gözlemlemekte ve dünyada kullanılan en son teknolojilere kendini uyarlamakta.

Prime Solution Silo

Çeşitli siloların yapım ve uygulaması ve silo parçaları üretimi.
Prime Solution Silo Türkiye’de yer almaktadır. Tahıl ve hayvan yemini depolama amaçlı çeşitli siloların tasarımı, üretimi ve uygulanması ayrıca su depolama sistemleri ve balık yetiştirme tanklarının tasarımı, üretimi ve uygulaması bu fabrikanın sunduğu hizmetlerdebdir. Kaliteli ürünler, standart uygulanmalar ve uygun satış sonrası servisler, Prime Solution Silo’yu Türk rakiplerle rekabette iyi bir konuma getirmekte. Prime Solution Silo’nun gelecek planı Avrupa Kıtasında silo projelerinin uygulanması için iyi ve ekonomik bir seçeneğe dönüşmektir.

Primal Makina

Hayvan ve kanat yemi makinelerinin üretimi.
Primal Makine Türkiye’de bulunan Veziri Holding fabrikalarından biri olmaktadır. BU fabrika hayvan ve balık yemi işleme ve üretme makinelerinin üretimi hususunda faaliyet göstermekte. İleri teknolojilerin kullanımı, en sıradan tamir ve bakım gereksinimi, en az enerjiyle en yüksek verimi sağlamak Primal Makine ürünlerinin rekabet avantajlarıdır.
Hayvan yemi teçhizatı üreten en iyi şirketler sınıfında yer alma stratejimiz , dünya genelinde satış ağlarımızı ve satış sonrası servislerimizi genişletmek ve müşterilerimize kalite, yenilik ve yüksek seviye standartlar sunmaktır. Müşterilerimiz bizim stratejik ticari ortaklarımızdır.

Pars Turk Silo

Çeşitli siloların yapım ve uygulaması ve silo parçalarının temin ve üretimi.
Pars Turk Silo Fabrikası Veziri Holding bünyesindeki en eski şirket olmaktadır. Bu fabrika İran’da yer almaktadır. Tahıl ve hayvan yemi depolamak için çeşitli siloların tasarımı, üretimi ve uygulaması ayrıca su depolama sistemleri ve balık yetiştirme tanklarının tasarımı, üretimi ve uygulaması Pars Turk Fabrikası’nın sunduğu hizmetler arasındadır. Kaliteli ürünler. Pars Turk Fabrikası orta doğu ve orta asyayı hedef kitle olarak seçmiştir ve bu coğrafyada çeşitli projelerin tasarım ve uygulamasını üstlenmiştir.

Favagro

Tahıl, yağ ve yağlı tohumlar, baklagiller, kuru yemişler, hayvan ve balık yemi ticareti.
Favagero dünya genelinde tahıl, bitkisel yağ ve kuru yemiş tedarik eden uluslarası bir şirkettir. Favagero Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve İran’da bulunan ofisleri vasıtasıyla tarım veya işlenmiş ürünleri dünya genelindeki en iyi tarlalar ve üreticilerden temin etmektedir.
Favagero ekim ve bakım ve hasat toplama işlemlerinin dünya standartlarına uygun biçimde uygulayan tarlaları çalışmak için seçmektedir. Favagero’dan elde ettiğiniz kapsamlı grup çalışmasının emeğinin ürünüdür ve bilim, tecrübe ve yaratıcılığa dayalı olup gelişmiş teknolojiler ve güncel makinelerle desteklenmektedir.

Mianzo

Gıda temin ve dağıtımı

Miyanzo ticari şirketlerden ve gıda üretim ve paketleme fabrikalarından oluşan ticari bir markadır. Miyanzo markası iranda faaliyetine 2022 yılında başladı ve ilk olarak bitkisel yağ, pirinç ve çayı İran piyasasına sundu. Miyanzo’nun gelecek planı bir ailenin ihtiyacı olan gıdalardan oluşan kapsamlı bir sepeti tek bir marka adı altında oluşturmaktır.

Alborz Protein World

Hayvan ve kanat yemi üretimi
Alborz Protein Dünyası Şirket-i İran’da bulunan Veziri Holding’in bünyesindeki başka bir şirkettir. Bu fabrika hayvan ve balık yemi işleme ve üretme alanında faaliyet göstermekte. Alborz Protein Dünyası’nın ürünleri inek, koyun ve balık için ana ve ek gıdalardır. Alborz Protein Dünyası’nın gelecek planı iranlı hayvan yetiştiricilerinin ihtiyaçlarını gidermekle kalmayıp orta doğu ve orta asya’da da hayvan ve balık yemi temininde iyi bir pay sahibi olmaktır.

Bağlantılar

İletişim

Ayazağa Mah. Azarbeycan Caddesi No: 99/2 Seba Flats S2 Blok Daire Ofis : 64
Maslak – Istanbul – Turkey.
Tel: +90 212 470 62 02 +90 212 470 62 63